Tel: 0 312 256 46 16 | Mail: info@demirogluotomotiv.comKalite Politikamiz

Akaryakit Tasimaciligi sektöründe, müsteri talep ve beklentilerini kaliteli, güvenli, eksiksiz, zamaninda ve en uygun kosullarda karsilamak suretiyle müsteri memnuniyetini saglamak ve sürdürmek. Sundugumuz tüm hizmetlerde yasal ve diger sartlara uymak. Araç ve ekipmanlarimiz uluslararasi normlara uygun hale getirmek ve süreklilik saglamak. Personelimize hizmetlerimizin gerektirdigi egitimleri saglamak. Iç ve dis iletisimimizi teknolojik alt yapi ile güçlendirmek. Kurmus oldugumuz entegre yönetim sisteminin sartlarina uymak ve etkinligini sürekli iyilestirmek.

Sirket Yapimiz

GARAJIMIZ Saglik ve Çevre kosullarina uygun olarak tasarlanmistir. Tehlikeli madde standartlari göz önüne alinarak uygunlugu saglanmistir. Araç park düzenimiz Acil Durum prosedürüne göre belirlenmistir. Disaridan gelebilecek tehlikelere karsi tel örgü ile çevrili uyarici tehlikeli madde levhalari ve güvenlik kamerasiyla emniyeti saglanmistir. ARAÇ VE EKIPMANLAR Araçlarimiz tehlikeli madde tasima standartlarina uygundur. 2006 yili itibariyle bünyemize kattigimiz araçlarin tamami ADR'li dir. ADR li araçlar ile sevkiyatlarimizdaki emniyet tedbirleri üst düzey konuma gelmistir. Kullandigimiz ekipmanlar tehlikeli madde standartlarina uygun olup sevkiyatin içerigine göre her türlü ekipman araç üzerinde hazirdir.

Degerlerimiz

Deneyimli ve Profesyonel yönetimi Ulusal ve Uluslararasi sektörün gerekliliklerini yerine getiren güvenilir bir kurum Sektördeki hizmet yarisinda zamana ayak uyduran öncü kurulus Müsteri talep ve beklentilerini güvenli, eksiksiz, zamaninda ve en uygun kosullarda karsilayan alt yapi Her türlü müsterinin ihtiyaç ve gereksinimlerini karsilayacak araç filosu Uydu takip sistemli (GPS) araçlar ile müsterilerine verdigi güven Sevkiyatlarda tasinan ürünün her türlü risk boyutu için müsteri memnuniyeti ölçüsünde sigortalanmis olmasi SEÇ-G yönetmelikleri dogrultusunda Çevre ve Insan sagligina verdigi önem Sektördeki yasal, kurumsal, egitim ve sertifikalarla donanmis kaliteli ve nitelikli insan gücü.